Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü
src IE için ve alt etiketi buraya

Emre Dayan

Kentsel Dönüşüm Müdürü

MÜDÜRÜN ÖZGEÇMİŞİ:​

2008 yılında Büyükçekmece Yabancı Dil Ağırlıklı Lisesi’nden derece ile mezun oldu. 2014 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümü ve İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümü çift anadal programından onur öğrencisi olarak mezun oldu. 2015 yılında Büyükçekmece Belediyesinde Mimar-İnşaat Mühendisi olarak göreve başladı. 2015-2018 yılları arasında İmar ve Şehircilik Müdürlüğü bünyesinde kentsel dönüşüm iş ve işlemlerinin yürütülmesi görevinde, ayrıca mimari ve statik raportörlük-bölge mühendisliği-yapı denetim sistemi sorumluluğu görevlerinde, 2018-2019 yılları arasında imar barışı bürosu sorumlusu görevinde, 2019-2024 yılları arasında ise Kentsel Dönüşüm Şefliği görevinde bulundu. Bu süreçte katılmış olduğu çeşitli çalışmalar etkinlikler ve görevlerin yanında 15-17 Eylül 2023 tarihleri arasında yapılan Deprem Gerçeği ve Kentsel Dönüşüm Şurasında Komisyon Üyesi görevinde bulundu. Halihazırda 2024 yılında atanmış olduğu Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü görevini yürütmektedir. İngilizce bilmektedir. Evlidir.

Misyon

 

Büyükçekmece halkının yaşam kalitesini artırmak ve geleceğe güvenle bakmalarını sağlamak için, katılımcı ve şeffaf bir anlayışla modern şehircilik ilkelerine uygun, güvenli, yaşanabilir ve estetik mekânlar oluşturmak. Kültürel ve tarihi mirasa saygılı, çevre dostu ve sürdürülebilir kentsel dönüşüm projelerini hayata geçirmek. 

 

Vizyon

 

Büyükçekmece'yi sürdürülebilir, güvenli ve yaşanabilir bir kent haline getirmek, depreme dayanıklı ve estetik yaşam alanları oluşturarak hemşehrilerimizin yaşam kalitesini yükseltmektir.

MÜDÜRLÜĞE AİT BİLGİLER

HelpMan

CANLI DESTEK

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ.