Kentsel Tasarım Müdürlüğü
src IE için ve alt etiketi buraya

Muzaffer Cive

Kentsel Tasarım Müdürü

MÜDÜRÜN ÖZGEÇMİŞİ:​

1965 yılı Karabük doğumlu ilköğretim ve Liseyi Karabük Eskipazar'da tamamlamıştır. 1987 yılı Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesinden mezun olmuştur. 1991 yılında Küçükçekmece Belediyesinde işe başlamış , 2014 yılına kadar emlak ve istimlak müdürlüğünde raportör , birim sorumlusu müdür vekili görevlerinde bulunmuş olup 2014 yılında Büyükçekmece Belediyesine naklen atanarak Emlak ve İstimlak Müdür vekilliğini 2020 yılına kadar sürdürmüş olup SPK Gayrimenkul Değerleme Belgesine sahiptir. Evli ve 2 çocuğa sahiptir.

MÜDÜRLÜĞE AİT BİLGİLER

Misyon

 

Büyükçekmece ilçesinde yapılması planlanan sosyal, kültürel, eğitim, sağlık, idari vb. yapı tesislerine ait mimari ve mühendislik uygulama projeleri ile kamusal alanlara yönelik kentsel tasarım projeleri üretmek ve sürdürülebilir şehir gelişimine katkı sağlamak.

 

Vizyon

 

Büyükçekmece ilçesinin tarihi mirasını ve dokusunu koruyarak, kentsel tasarım için modern ve estetik, halkın ihtiyaçlarına yönelik, kültürel ve sosyal değerleri yaşayarak yaşatan, daha yeşil, daha temiz ve sağlıklı yaşam alanları oluşturmak.

 

İdareye İlişkin Bilgiler

HelpMan

CANLI DESTEK

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ.