İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü
src IE için ve alt etiketi buraya

Seçkin Ergün

İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürü

MÜDÜRÜN ÖZGEÇMİŞİ:​

1990 yılında Büyükçekmece’de doğdu. 2012 yılında Selçuk Üniversitesi (Konya Teknik Üniversitesi) Çevre Mühendisliği bölümünden, 2016 yılında Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. 2014-2019 yılları arasında İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü ve Aydın Üniversitesi Mahalli İdareler ve Yerinden Yönetim Anabilim Dalı’nda Yüksek Lisans dersleri aldı. İstanbul Arel Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Yüksek Lisans programında eğitimine devam etmektedir. 2012 yılında Büyükçekmece Belediyesinde Çevre Mühendisi olarak görevine başladı. İngilizce bilmektedir.

MÜDÜRLÜĞE AİT BİLGİLER

Misyon

 

Büyükçekmece'de yaşayan herkes için daha iyi bir yaşam ve gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre sunmak. İklim değişikliği ile mücadelede öncü, sıfır atık hedefiyle sürdürülebilir bir gelecek inşa etmek. Toplumun her kesimini sürece dahil ederek, hep birlikte daha temiz, daha yeşil bir Büyükçekmece için çalışmak.

 

Vizyon

 

Gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakmak için, tüm paydaşlarımızla işbirliği içinde çalışarak, iklim değişikliğinin etkilerini en aza indirmek. Sıfır atık hedefine ulaşmak, doğal kaynakları korumak için yenilikçi ve katılımcı çözümler üreterek örnek bir model oluşturarak uluslararası düzeyde saygın bir konuma ulaşmaktır.

HelpMan

CANLI DESTEK

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ.