Veteriner Hizmetleri

HİZMETLER ÖZETİ

1968 yılında Trabzon Yomra’da doğdu. İlk-Orta öğrenimini Trabzon Yomra’da tamamladı. 1991 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Harita ve Kadastro Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1993-2014 yılları arasında özel sektörde şantiye şefi ve proje müdürü görevlerinde bulundu. 2015 yılında Büyükçekmece Belediyesinde Fen İşleri Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı. 2018 yılı Eylül ayından itibaren Fen İşleri Müdür V. Olarak görevine devam etmektedir.

MÜDÜRLÜĞE AİT BİLGİLER

MERKEZİMİZİN ÇALIŞMA SİSTEMİ

 

Veteriner İşleri Şefliğimiz yılın 365 günü aralıksız olarak 08.30 – 24.00 saatleri arasında Sokak Hayvanlarına yönelik olarak sağlık hizmeti sunmaktadır. İstisnai durumlar haricinde her gün gündüz 2 ve gece 1 adet gezici ekibimiz ile, ilçe sınırlarımızda sağlık hizmeti sunmaktayız.İlçemizde bulunan Sokak Hayvanları ile ilgili vatandaşlarımızdan her türlü şikâyet Belediyemizin 444 0 340 numaralı çözüm merkezi tarafından kayda alınarak Flexcity Sistemi üzerinden Veteriner İşleri Saha Personelleri ekranına yollanmaktadır. Saha da görevli olan gezici ekibimiz bu talepleri öncelik sırasına göre en hızlı şekilde cevaplamaktadır. Aksi bir durum olmadıkça tedaviye yönelik talepler aynı gün içerisinde karşılanmaktadır.Kısırlaştırma operasyonu talepleri yoğunluk sebebi ile randevu sistemi ile yapılmaktadır.

 

MERKEZİMİZDE  SUNULAN HİZMETLER

 

 1. TEDAVİ
 2. REHABİLİTASYON
 3. BAKIM
 4. MÜŞAADE
 5. OPERASYON – KISIRLAŞTIRMA
 6. AŞILAMA
 7. PARAZİTER İLAÇLAMA
 8. MİKROÇİP İLE KAYIT ALTINA ALMA – İŞARETLEME
 9. SAHİPLENDİRME
 10. BESLEME
 11. VATANDAŞTAN GELEN TALEPLERİ CEVAPLAMA

2021 yılında Belediyemize, vatandaşlarımız tarafından, 444 0 340 Çözüm Merkezi aracılığı ile bildirilen 13,900 talep ve şikâyet Veteriner İşleri Şefliğimiz tarafından karşılanmıştır.  

HelpMan

CANLI DESTEK

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ.