YÖNETİM

MECLİS BAŞKAN VEKİLLERİ

1- AHMET ŞAHİN​(Meclis 1. Bşk.Vk.)
2- ÖZKALP BEYAZ(Meclis 2. Bşk.Vk.)

MECLİS KATİPLERİ

1- GÜLDEREN BAŞKAN(ASİL)​
2- NEVZAT SEZEN(ASİL)
3- GÜLCAN TEKDEMİR DEMİRKAN(YEDEK)
4- KEREM EREKE(YEDEK)

ENCÜMEN ÜYELERİ

1-HAKAN ÇEBİ​ (CHP)
2-SEÇKİN SARI (CHP)
3-ÖZKALP BEYAZ (İYİ)

PLAN BÜTÇE KOMİSYONU

1- AHMET ŞAHİN (CHP)
2- TUNCAY TUNA (CHP)
3- AHMET KÜÇÜK (AKP)

İMAR KOMİSYONU

1- TARIK ERDOĞAN (CHP)
2- SAVAŞ BİLİK (CHP)
3- SEDAT BOSTAN (AKP)

ULAŞIM VE TRAFİK KOMİSYONU

1- KEREM EREKE (CHP)
2- MURAT ERÇAĞ (CHP)
3- HASAN BACIOĞLU (AKP)

EĞİTİM KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU

1- AHMET ŞAHİN (CHP)
2-FATİH ÇINAR (CHP)
3-EYÜP KARATAŞ (AKP)

HUKUK KOMİSYONU

1- ABDULKERİM MENTEŞOĞLU (CHP)
2-EREN SAVAŞ ​(CHP)
3-SAMİ SERTADIM ​​​(AKP)​

AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU

1-COŞKUN TANIŞ (CHP)​
2-TARIK ERDOĞAN (CHP)​​
3-ŞUAYİP SERİNDİK (AKP)​​

GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU

1-RIZA CAN ÖZDEMİR (CHP)​
2-NEVZAT SEZEN (CHP)​​
3-AYHAN HASTÜRK (AKP)​​

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

1-HAKAN ÇEBİ (CHP)​
2-SEÇKİN SARI (CHP)​​
3-YILDIZ AKBALIK POLAT (AKP)​​

TARİFE KOMİSYONU

1-FATİH ÇINAR (CHP)​
2-ÖZKALP BEYAZ (İYİ)​​
3-ZERRİN ÇAĞLAR (AKP)​​

HARİTA KOMİSYONU

1-SAVAŞ BİLİK (CHP)​
2-NEVZAT SEZEN (CHP)​​
3-ŞİYAR HASBAYRAM (AKP)​​

DEZAVANTAJLAR KOMİSYONU

1-GÜLDEREN BAŞKAN (CHP)​
2-HABİBE ÇİFTCİOĞLU BAŞER (GELECEK)​​
3-NEJMİ YILDIZ (AKP)​​

KADIN ERKEK FIRSAT KOMİSYONU

1-GÜLCAN TEKDEMİR DEMİRKAN (CHP)​
2-EREN SAVAŞ (CHP)​​
3-ZERİN ÇAĞLAR (AKP)​​

TEMEL HAKLAR KOMİSYONU

1-ABDÜLKERİM MENTEŞOĞLU (CHP)​
2-MURAT ERÇAĞ (CHP)​​
3-NEJMİ YILDIZ (AKP)​​

ÇOCUK HAKLARI KOMİSYONU

1-TUNCAY TUNA (CHP)
2- GÜLCAN TEKDEMİR DEMİRKAN (CHP)
3-ŞUAYİP SERİNDİK (AKP​)

COVİD-19 ARAŞTIRMA KOMİSYONU

1-AHMET ŞAHİN (CHP)​
2-TUNCAY TUNA (CHP)​​
3-KEREM EREKE (CHP)​​

4-YILDIZ AKBALIK POLAT (AKP)

5-ZERİN ÇAĞLAR (AKP)

GÖÇ VE YABANCILAR KOMİSYONU

1-KEREM EREKE ​​(CHP)
2-RIZA CAN ÖZDEMİR ​​(CHP)
3-İDRİS DOĞAN ​(MHP)

MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ

1- TARIK ERDOĞAN​ (ASİL ÜYE-CHP)
2- AHMET ŞAHİN ​​​(YEDEK ÜYE-CHP)

DOĞU-BATI TRAKYA BELEDİYELER BİRLİĞİ

1- COŞKUN TANIŞ (ASİL ÜYE-CHP)
2- KEREM EREKE (ASİL ÜYE-CHP)

3-GÜLDEREN BAŞKAN(YEDEK ÜYE-CHP)

TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ

1- ABDULKERİM MENTEŞEOĞLU (ASİL ÜYE-CHP)
2- GÜLCAN TEKDEMİR DEMİRKAN (YEDEK ÜYE-CHP)

TÜRK DÜNYASI BELEDİYELER BİRLİĞİ

1- ÖZKALP BEYAZ (ASİL ÜYE-İYİ PARTİ)
2- HAKAN ÇEBİ​ ​(YEDEK ÜYE-CHP)​

EGE VE MARMARA ÇEVRE BELEDİYELER BİRLİĞİ

1- COŞKUN TANIŞ (ASİL ÜYE) – (CHP)
2- MURAT ERÇAĞ (ASİL ÜYE) – (CHP)
3- NEVZAT SEZEN (ASİL ÜYE) – (CHP)
4- İDRİS DOĞAN (ASİL ÜYE) – (MHP)

1- GÜLDEREN BAŞKAN (YEDEK ÜYE) – (CHP)
2- ZERİN ÇAĞLAR (YEDEK ÜYE) – (AKP)

HelpMan

CANLI DESTEK

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ.