“Oyuncu Anne” Şermin Yaşar’a ilgi büyük oldu

“Oyuncu Anne” Şermin Yaşar’a ilgi büyük oldu

21 – 29 Eylül tarihlerinde düzenlenen Büyükçekmece Belediyesi 3’üncü Kitap Günleri birbirinden değerli yazarları ağırlamaya devam ediyor.

Sosyal medyada “Oyuncu Anne” olarak bilinen çocuk kitapları yazarı Şermin Yaşar keyifli bir söyleşi gerçekleştirerek bilgi ve deneyimlerini kitapseverlerle paylaştı.

Kitaplarını çocukların kişisel gelişimleri için yazıyor

Çocukların hayal dünyalarını geliştirmek için çok sayıda oyun üreten ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak aktiviteleri kitaplarında toplayan Yaşar, kitaplarını çocukların kişisel gelişimleri için yazdığını söyledi.

Yetişkinler için de kitap yazdığını belirten Yaşar, daha çok çocuk gelişimi üzerine kitaplar yazmayı sevdiğini söyledi.

Şahin, teşekkür plaketi takdim etti

Söyleşiye katılan Büyükçekmece Belediye Başkan Vekili Ahmet Şahin, kitap günlerine katılarak engin bilgilerini kitapseverlerle paylaşan yazar Şermin Yaşar’a teşekkürlerini ileterek plaket takdim etti.

Belediye hizmet binası avlusunda gerçekleştirilen söyleşiye yoğun ilgi gösteren ebeveynler ve çocuklar yazar Şermin Yaşar’a kitaplarını imzalattı.

Kitapseverler hep bir ağızdan türkülere eşlik etti

Söyleşinin ardından Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi sahne alarak katılımcılara unutulmaz bir bağlama dinletisi yaşattı.

Birbirinden renkli aktivitelere ev sahipliği yapan Büyükçekmece Belediyesi 3’üncü Kitap Günleri’ne katılan vatandaşlar hep bir ağızdan türkülere eşlik ederek keyifli bir etkinlik gerçekleştirdi.