Ömer Kazancı

Mali Müşavir

Dr. Rıza Evren KILCI

İnşaat Yüksek Mühendisi

Adem Yazır

İşletme Yüksek Lisans

Başak Sancar

Çevre Mühendisi

Nuraydın Sak

Harita Mühendisi

Dr. Hasan AKGÜN

Belediye Başkanı

Savaş BİLİK

CHP Meclis Üyesi

Abdulkerim MENTEŞOĞLU

CHP Meclis Üyesi

Seçkin SARI

CHP Meclis Üyesi

Ahmet ŞAHİN

CHP Meclis Üyesi

Coşkun TANIŞ

CHP Meclis Üyesi

Özkalp BEYAZ

CHP Meclis Üyesi

Tuncay TUNA

CHP Meclis Üyesi

Hakan ÇEBİ

CHP Meclis Üyesi

Önder Yüksel ERYİĞİT

CHP Meclis Üyesi

Tarık ERDOĞAN

CHP Meclis Üyesi

Gülcan TEKDEMİR DEMİRKAN

CHP Meclis Üyesi

Eren SAVAŞ

CHP Meclis Üyesi

Kerem EREKE

CHP Meclis Üyesi

Nevzat SEZEN

CHP Meclis Üyesi

Murat ERÇAĞ

CHP Meclis Üyesi

Rıza can ÖZDEMİR

CHP Meclis Üyesi

Gülderen BAŞKAN

CHP Meclis Üyesi

Okan GÜLKOKU

AKP Meclis Üyesi

Sami SERTADIM

AKP Meclis Üyesi

Hasan BACIOĞLU

AKP Meclis Üyesi

Yıldız AKBALIK POLAT

AKP Meclis Üyesi

Ayhan HASTÜRK

AKP Meclis Üyesi

Ahmet KÜÇÜK

AKP Meclis Üyesi

Sedat BOSTAN

AKP Meclis Üyesi

Habibe ÇİFTÇİOĞLU BAŞER

AKP Meclis Üyesi

Eyüp KARATAŞ

AKP Meclis Üyesi

Şiyar HASBAYRAM

AKP Meclis Üyesi

Şuayip SERİNDİK

AKP Meclis Üyesi

Zerin ÇAĞLAR

AKP Meclis Üyesi

Nejmi YILDIZ

AKP Meclis Üyesi

İdris Doğan

MHP Meclis Üyesi

Prof. Dr. Ruşen KELEŞ

Kent Bilimci,Araştırmacı,Yazar

Sacide Bolcan

Tarihçi, Yazar

Emekli Öğretmen Bayram Ali Üner

Eğitimci

Yrd. Doç. Dr. Oğuz GÜNDOĞDU

Yerfiziği Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi

Av. Mehmet DANIŞMAN

Hukuk Danışmanı

Prof. Dr. Güler ERTAN

Arel Üniv. İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi

Reşit ORAL

Yüksek İnşaat Müh.

Tarık ERDOĞAN

Encümen Üyesi(CHP)

Gülcan TEKDEMİR DEMİRKAN

Encümen Üyesi(CHP)

Hakan ÇEBİ

Encümen Üyesi(CHP)

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​2019 YILI NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISI SEÇİM SONUÇLARINA GÖ​RE İHTİSAS KOMİSYONLARI DİĞER ORGANLAR VE BİRLİK ÜYELERİ

MECLİS BAŞKAN VEKİLLERİ

1- AHMET ŞAHİN​(Meclis 1. Bşk.Vk.)
2- ÖNDER YÜKSEL ERYİĞİT(Meclis 2. Bşk.Vk.

MECLİS KATİPLERİ

1- GÜLDEREN BAŞKAN(ASİL)​
2- NEVZAT SEZEN(ASİL)
3- GÜLCAN TEKDEMİR DEMİRKAN(YEDEK)
4- KEREM EREKE(YEDEK)

ENCÜMEN ÜYELERİ

1- TARIK ERDOĞAN​ (CHP)
2- HAKAN ÇEBİ (CHP)
3- GÜLCAN TEKDEMİR DEMİRKAN (CHP)

PLAN BÜTÇE KOMİSYONU

1- AHMET ŞAHİN (CHP)
2- EREN SAVAŞ (CHP)
3- AHMET KÜÇÜK (AKP)

İMAR KOMİSYONU

1- TARIK ERDOĞAN (CHP)
2- SAVAŞ BİLİK (CHP)
3- SEDAT BOSTAN (AKP)

ULAŞIM VE TRAFİK KOMİSYONU

1- KEREM EREKE (CHP)
2- MURAT ERÇAĞ (CHP)
3- HASAN BACIOĞLU (AKP)

EĞİTİM KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU

1- AHMET ŞAHİN (CHP)
2- ÖNDER YÜKSEL ERYİĞİT (CHP)
3- AHMET KÜÇÜK (AKP)

HUKUK KOMİSYONU

1- ABDULKERİM MENTEŞOĞLU (CHP)
2- TUNCAY TUNA ​(CHP)
3- İDRİS DOĞAN ​​​​​(AKP)​

AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU

1- COŞKUN TANIŞ (CHP)
2- ÖNDER YÜKSEL ERYİĞİT (CHP)
3- YILDIZ AKBALIK POLAT (AKP)

GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU

1- RIZA CAN ÖZDEMİR (CHP)​
2- ÖZKALP BEYAZ (CHP)​​
3- ŞUAYİP SERİNDİK (AKP)​​

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

1- ÖNDER YÜKSEL ERYİĞİT (CHP)
2- SEÇKİN SARI (CHP)
3- NEJMİ YILDIZ (AKP)

TARİFE KOMİSYONU

1- MURAT ERÇAĞ ​(CHP)
2- NEVZAT SEZEN​ (CHP)
3- SAMİ SERTADIM ​(AKP)

HARİTA KOMİSYONU

1- SAVAŞ BİLİK​ (CHP)
2- SEÇKİN SARI (CHP)
3- ŞİYAR HASBAYRAM ​​(AKP)

DEZAVANTAJLAR KOMİSYONU

1- ÖNDER YÜKSEL ERYİĞİT ​​(CHP)
2- GÜLDEREN BAŞKAN (CHP)
3- AYHAN HASTÜRK (AKP)

KADIN ERKEK FIRSAT KOMİSYONU

1- GÜLDEREN BAŞKAN​​​(CHP)
2- EREN SAVAŞ ​​​(CHP)
3- HABİBE ÇİFTÇİOĞLU BAŞER (AKP)

TEMEL HAKLAR KOMİSYONU

1- ABDULKERİM MENTEŞEOĞLU ​​(CHP)
2- RIZA CAN ÖZDEMİR ​​(CHP)
3- EYÜP KARATAŞ ​(AKP)

ÇOCUK HAKLARI KOMİSYONU

1- HAKAN ÇEBİ (CHP)
2- TUNCAY TUNA (CHP)
3- HASAN BACIOĞLU (AKP​)

GÖÇ VE YABANCILAR KOMİSYONU

1- GÜLCAN TEKDEMİR DEMİRKAN ​​(CHP)
2-ÖZKALP BEYAZ ​​(CHP)
3-NEJMİ YILDIZ ​(AKP)

MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ

1- TARIK ERDOĞAN​ (ASİL ÜYE-CHP)
2- AHMET ŞAHİN ​​​(YEDEK ÜYE-CHP)

DOĞU-BATI TRAKYA BELEDİYELER BİRLİĞİ

1- COŞKUN TANIŞ (ASİL ÜYE-CHP)
2- ÖNDER YÜKSEL ERYİĞİT ​​​(ASİL ÜYE-CHP)
3- KEREM EREKE (YEDEK ÜYE-CHP)

TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ

1- ABDULKERİM MENTEŞEOĞLU (ASİL ÜYE-CHP)
2- GÜLCAN TEKDEMİR DEMİRKAN (YEDEK ÜYE-CHP)

TÜRK DÜNYASI BELEDİYELR BİRLİĞİ

1- ÖZKALP BEYAZ (ASİL ÜYE-CHP)
2- HAKAN ÇEBİ​ ​(YEDEK ÜYE-CHP)​