src IE için ve alt etiketi buraya
Yazı Boyutu
A

30.07.2020

Bayram, gelecekteki sağlıklı günlerin habercisi olsun

Başkan Akgün: Bayram, gelecekteki sağlıklı günlerin habercisi olsun

 

Kurban Bayramı’nın gelecekteki sağlık dolu güzel günlerin habercisi olması temennisinde bulunan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, "İçinden geçtiğimiz pandemi sürecinde tedbiri elden bırakmadan kutlayacağımız Kurban Bayramı, gelecekteki sağlıklı bayramlarımızın da müjdecisi olsun” ifadesini kullandı.

 

“Tedbiri elden bırakmayalım”
 
Kurban Bayramına yönelik bir mesaj yayınlayan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Bayramlar, birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmek adına önemli bir fırsattır. Bu nedenle Kurban Bayramı’nın Yüce Türk Milleti´ne ve İslam Alemi´ne barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum. Ülke olarak Covid-19 salgını ile mücadelemiz devam ediyor. İçinden geçtiğimiz pandemi sürecinde tedbiri elden bırakmadan kutlayacağımız Kurban Bayramı, gelecekteki sağlıklı bayramlarımızın da müjdecisi olsun. Bayramlarımızı bundan sonraki zamanlarda daha güzel, daha sağlıklı ve daha huzurlu günlerde kutlamak en büyük arzumuzdur. Bu bayram aynı zamanda da kırgınlıkların son bulmasına vesile olsun. Bu duygu ve düşüncelerimle Yüce Türk Milleti’nin, Büyükçekmece Ailemin Kurban Bayramı’nı kutluyor, sağlık, esenlik, mutluluk içerisinde daha nice bayramlara ulaşmamızı diliyorum.

HelpMan

CANLI DESTEK

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ.