Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Haberler

Paylaş

 

 

Atatürk sevgisi engel tanımadıhttp://www.bcekmece.bel.tr/tr-tr/Buyukcekmece/Haberler/Sayfalar/ataturk-sevgisi-engel-tanimadi.aspxAtatürk sevgisi engel tanımadı11.11.2018 20:46:59Büyükçekmece Belediyesi Gökkuşağı Engelli İzci Kulübü üyeleri, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 80 yıl önce hayata gözlerini yumduğu Dolmabahçe Sarayı’ndaki odasını ziyaret ettiler.
Atatürk sevgisi her geçen gün daha da büyüyorhttp://www.bcekmece.bel.tr/tr-tr/Buyukcekmece/Haberler/Sayfalar/ataturk-sevgisi-her-gecen-gun-daha-da-buyuyor.aspxAtatürk sevgisi her geçen gün daha da büyüyor11.11.2018 20:46:49Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 80’inci yıldönümünde Büyükçekmece’de saygı ve özlemle anıldı.
Atatürk sevgisini fotoğraflara anlattılarhttp://www.bcekmece.bel.tr/tr-tr/Buyukcekmece/Haberler/Sayfalar/ataturk-sevgisini-fotograflara-anlattilar.aspxAtatürk sevgisini fotoğraflara anlattılar11.11.2018 20:46:3910 Kasım Atatürk'ü Anma Günü'nde "Büyükçekmece halkının Atatürk'e Mesajı" sergisi düzenlendi. Sergide, 7'den 70'e onlarca vatandaş Atatürk'e olan sevgi ve özlemini fotoğrafa döktüler.
Başkan Akgün, Strazburg’da bir kez daha Türkiye’yi temsil edecekhttp://www.bcekmece.bel.tr/tr-tr/Buyukcekmece/Haberler/Sayfalar/baskan-akgun-strazburgda-bir-kez-daha-turkiyeyi-temsil-edecek.aspxBaşkan Akgün, Strazburg’da bir kez daha Türkiye’yi temsil edecek9.11.2018 15:08:31Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongre Üyesi Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, 35. Genel Kurul’a katılmak üzere Fransa’nın Strazburg kentine gidiyor.
Büyükçekmece’de oltalar engelliler için denize atıldıhttp://www.bcekmece.bel.tr/tr-tr/Buyukcekmece/Haberler/Sayfalar/buyukcekmecede-oltalar-engelliler-icin-denize-atildi.aspxBüyükçekmece’de oltalar engelliler için denize atıldı9.11.2018 15:07:47Büyükçekmece Belediyesi ve Büyükçekmece Kıyı Balıkçıları Sosyal Platformu işbirliğiyle düzenlenen Geleneksel Büyükçekmece Kıyı Balıkçıları Yarışması’na katılan balıkçılar oltalarını bu kez de engelli vatandaşlar için denize attı.

İlişkili İçerikler